Визначено володарів медалей чемпіонату України з самбо

25 квітня 2021 року у Херсоні  у спортивному залі КЗ «Херсонський фаховий спортивний коледж» Херсонської обласної ради завершився чемпіонат України з самбо серед кадетів, який зібрав понад 400 учасників із 20 регіонів держави. Цей турнір - головний етап відбору до національної збірної в цій віковій категорії на чемпіонат Європи. Протягом  трьох  днів юнаки та дівчата змагалися  за призові місця у 10 вагових категоріях.


У підсумку  командної першості  перше місце посіла.Харківська область, на другому – м. Київ, третє місце зайняла команда Одеської області.

Переможцями і призерами у своїх вагових категоріях стали;

Дівчата
38 кг
: 1 місце -  Карина ГРИГОРЕНКО (Харківська область), 2 місце - Каріна РИБАЧУК (Одеська область), 3 иімце -  Вікторія ДЄЄВА (Дніпропетровська область), 3 місце -  Лілія ЯЗИКОВА (Сумська область)

41 кг: 1 місце -  Софія СПИЦИНА (Чернігівська область), 2 місце - Софія СЕЛІВЕРСТОВА (Житомирська область), 3 місце -  Оксана МРОЧКО (Вінницька область), 3 місце - Карина ІВАЩЕНКО (Київ)

44 кг: 1 місце -  Вероніка ЧЕРНУХА (Дніпропетровська область, 2 місце -  Жаклін САТАРІ (Чернігівська область), 3 місце -  Ангеліна ГУЗІК (Херсонська область), 3 місце - Маргарита СТОЦЬКА (Житомирська область)

47 кг: 1 місце - Анастасія ЛЕВЧЕНКО (Київська область), 2  місце -  Меланія ВОДЯННА (Київ), 3 місце - Софія ШВЕЦЬ (Хмельницька область), 3 місце - Світлана ШЕВЧУК (Рівненська область)

50 кг1місце - Світлана КЛІМОВА (Вінницька область), 2 місце - Анастасія МЕНШИКОВА (Черкаська область)3 місце -  Єва ВОЙНАЛОВИЧ (Вінницька область), 3 місце -  Юлія КРІЦАК (Івано-Франківська область)

54  кг1місце - Віолетта КУМЕЧКО (Житомирська область)2 місце - Валерія МАРЧЕНКО (Харківська область), 3 місце -   Людмила ВОЗНЮК (Київ)3 місце - Ярослава ЧИЧЕНІНА (Одеська область)

59 кг1 місце - Діана ТУЛУНЖИ (Одеська область)2 місце -  Алевтина БУГА (Хмельницька область)3 місце -  Анастасія ГОЛОВЕЙКО (Дніпропетровська область),  3місце - Кіра ТІТОВЕЦЬ (Дніпропетровська область)

65 кг1міце -  Анна ОЛЕЙНИК-КОРНИЙКО (Київ), 2 місце -  ШИЛОВА (Миколаївська область)3 місце -  Анастасія КІРЄЄВА (Дніпропетровська область), 3 місце - Ангеліна МАНДРИКА (Сумська область)

72 кг: 1 місце  - Яна ШИМКО (Київ)2 місце -   Олександра ПРОТАСЕВИЧ (Житомирська область)3 місце -  Діана ЛУЦЯК (Івано-Франківська область)3 місце -  Марія ТИХОЛОЗ (Київ)

+ 72 кг1 місце -  Іванна ЮЗЕФОВИЧ (Київ), 2 місце -  Софія РУДКОВСЬКА (Донецька область), 3 місце -  Олександра МАЛОМУЖ (Черкаська область)3 місце -  Аніта СВЕРДЕЛ (Черкаська область) 

Хлопці
42 кг:  1 місце  - Єгор ВОВК (Київ),  2 иісце - Семен МАКАРОВ (Дніпропетровська область),  3 місцк -  Єгор КОЛОДЯЖНИЙ (Сумська область),  3 місце - Назар НИННИК (Київ)

46 кг1  місце -  Данило АВРАМЕНКО (Харківська область)2 місце -  Данило ДЗЬОБА (Харківська область)3 місце -  Владислав ТКАЧУК (Вінницька область)3 місце -  Артем ПЕРЕКРЕСТОВ (Одеська область)

49 кг: 1 місце -  Данило КРАВЧЕНКО (Харківська область)2 місце -  Ярослав СІМОНОВ (Харківська область)3 місце -  Даніїл ХАЛІН (Харківська область)3 місце -  Данило ЖУРА (Харківська область)

53 кг1 місце -  Ельмір АЛІЄВ (Хмельницька область)2 місце -  Владислав ЖОГАН (Хмельницька область)3місце -  Єгор ДУБІНЕНКО (Одеська область)3 місце -  Олег ПРИЙМА (Одеська область)

58 кг1 місце -   Назар ВІСКОВ (Харківська область)2 місце - . Артем ЖУРА (Харківська область)3 місце -  Іван ЛУКАШ (Харківська область)3.місце - Назар ЦУКАНОВ (Дніпропетровська область)

64 кг1 місце - Максим ПОМІРКОВАНИЙ (Харківська область)2 місце -  Антон ГОНЧАРОВ (Одеська область)3 місце - Тимофій САБАДАШ (Київська область)3 місце -  Володимир БЕЛЬТ (Дніпропетровська область)

71 кг місце - . Євген ЯРОШЕНКО (Харківська область), 2 місце - Ілля МАР’ЄНКО (Донецька область)3 місце -  Нікіта ГАВРИЛЮК (Одеська область)3 місце -  Андрій ВОЙТИШЕНКО (Вінницька область)

79 кг1місце - Іван ЧЕРНИШЕНКО (Сумська область)2 місце -  Владислав ЖОЛНАЧ (Рівненська область)3 місцк -  Михайло СІДЛОВСЬКИЙ (Житомирська область), 3 місце -  Богдан ГРИГОРАШ (Івано-Франківська область)

88 кг: 1 місце -  Артем ПРИЙМЕНКО (Сумська область)2 місце -  Владислав ЯСТРЕМСЬКИЙ (Хмельницька область)3 місце -  Данило ЦИГАНЕНКО (Київ), 3 місце -  Дмитро НАУМЕНКО (Дніпропетровська область)

+ 88кг1 місце -  Нікіта МАТВЄЄВ (Київська область)2 місце -  Михайло КОРНІЄНКО (Вінницька область)3 місце -  Роман КОВАЛЕНКО (Харківська область),  3 місце -  Ігор МЕЛЬНИКОВ (Харківська область)

На жаль, здобутки Херсонщини на  чемпіонаті України доволі скромні –  лише одна  бронзова нагороді серед дівчат у ваговій категорії 44 кг, яку завоювала Ангеліна Гузік.

Додамо, що на Херсонщині функціонує 24 секції з самбо, в яких тренуються близько 600 спортсменів


Нашi партнери