Чергові перемоги спортсменів Херсонського фахового спортивного коледжу

Своїми  перемогами херсонців  порадували спортсмени відділення боксу КЗ «Херсонський фаховий спортивний коледж» Херсонської обласної ради. . Майже одночасно проходили змагання у різних містах України, де юнаки та юніори гідно представляли Херсонський фаховий спортивний коледж.

Так, 9 травня 2021 року у м. Скадовську  завершився чемпіонат області серед юніорів та юнаків ГО ФСТ «Спартак».

Чемпіонами  стали Карловець Максим, Хохонь Никита, Сіваєв Віталій. Бронзу здобули Рогощенко Денис, Цвентарний Данило, Полікарпов Максим.

Слід додати, Полікарпов Максим також взяв участь у міжнародному турнірі С.Данильченка, що відбувся у м. Харкові, де став срібним призером у в що аговій категорії 48 кг.

Вітаємо з перемогами спортсменів та їх тренерів-наставників Андріянова В. Г., Чорного В. Є., Шевченка О. Д.