Збірна Херсонської області здобула перемогу в чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 р.н.

З 31 травня по 5 червня 2021 року в місті Харкові проходив чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 р.н. і молодше.

У змаганнях взяли участь 9 команд, які були розподілені на дві підгрупи за підсумками минулого чемпіонату. До першої групи потрапили команди «Збірна Херсонської області м.Нова Каховка», м.Харків, м.Луцьк, м.Полтава, збірна Житомирської області, до другої – м.Київ, м.Дніпро, м. Львів, збірна Чернігівської області. 


На цих змаганнях команду «Збірна Херсонської області м. Нова Каховка» представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради у складі: Бойко Євгеній, Щербинський Дмитро, Дегтяр Денис, Бойко Михайло під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойко та вихованці відділення волейболу пляжного  Херсонської ДЮСШ № 6 Херсонської міської ради (тренер-викладач Наталія Чухрай) Чухрай Кирило (ЗЗСО № 30) та Вакуленко Євгеній (гімназія № 20),. 
 За три ігрових дні збірна Херсонської області зіграла чотири гри, по черзі обігравши своїх суперників з однаковим рахунком 3:0. У півфіналі на юнаків збірної Херсонської області чекала досить злагоджена команда з Дніпра, але за рахунок гарних командних дій, збірна Херсонщини змогла дотиснути суперника та здобути перемогу з рахунком 3:0. 
Отже, у фіналі команда Херсонської області зустрілася з однолітками Київського спортивного ліцею інтернату, яка в минулому сезоні з рахунком 2:1 вирвала перемогу у херсонців. Гра була цікавою, видовищною, за підсумками якої, збірна Херсонської області  показала більш командну і якіснішу гру, допустивши меншу кількість помилок, ніж суперник, та виборола перемогу з рахунком 3:0. 
Отже, не програвши жодної партії протягом змагань, команда збірної Херсонської області стала чемпіоном України!


Фото:

Нашi партнери