Триває першість області з футболу серед команд ветеранів (40+) «Ліга Легенд-2021».

На футбольних полях Херсонщини тривають змагання обласної першості з футболу серед команд ветеранів (40+) «Ліга Легенд» 2021 року.

Матчі першості проходять в форматі 8х8 футболістів на футбольному полі скороченого розміру та за коловою системою (у два кола).

У минулі вихідні (12-13 червня) відбулись ігри третього туру. Ветеранська футбольна команда «Каховка» свій дебютний матч проводила на виїзді у Нижніх Сірогозах з місцевим «Тарпаном».

Гра видалася складною для наших футболістів. Після першого тайму каховчани поступалися з рахунком 0:2, але зуміли після перерви переломити хід поєдинку та здобути перемогу – 4:2:

«Тарпан» (Нижні Сірогози) - «Каховка» - 2:4 (2:0)

Інші результати туру:

«Асканійське» (Тавричанка) - «Вікторія-Таврія» (Асканія-Нова – Новотроїцьке) - 11:5 (6:3)

«Енергія» (Н.Каховка) - «Фортуна» (Іванівка) - 8:2

«Азовець» (Генічеськ) - «Хлібороб» (Нижні Торгаї) -  перенесено.