На Арабатській Стрілці відбувся чемпіонат з морського багатоборства (акватлон)

З  11 по 13 червня 2021 року  на Арабатській Стрільці Генічеської МТГ відбувся чемпіонат  України з морського багатоборства (акватлон) серед юнаків та дівчат середньої вікової групи (13-15 років).

У змаганнях взяли участь команди м. Києва, Черкас та Черкаської області, Запорізької та Херсонської області.
Херсонську область представляли  спортсмени  комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Генічеської міської ради (директор Носов О.І., тренер Прядка С.М.)
Кожен учасник плив 200 метрів та біжав 800 метрів. Переможці змагань визначалися за найменьшим часом на обох дистанціях.

Генічеські спортсмени показали наступні результати: у командному заліку спортсменів КДЮСШ: команда дівчат посіла  ІІІ місце, команда юнаків – ІV місце. В особистому заліку Панкова Альона зайняла ІІІ місце.

Нагородження переможців та призерів змагань проводили президент Всеукраїнської федерації морських багатоборств та акватлону Орлова О.В. (м.Київ) і головний спеціаліст dдділу культури та спорту Генічеської міської ради Деркач І.М.  Головний суддя змагань - суддя національної категорії Носов О.І.

Джерело:Новий Візит