Володимир Глухов – чемпіон світу з вільної боротьби серед спортсменів -дефлімпійців

8 липня  2021 року у м.Стамбулі  (Туреччина) завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед  спортсменів  з вадами слуху (юніори та дорослі).
У складі збірної України виступав представник Херсонсбкої області, вихованець СК SHEIKO-ДЮСШІ Володимир Глухов (особистий тренер  Дмитро Шейко).
Збірна команда України виборола 4 медалі

Яскраву боротьбу на змаганнях показав херсонський спортсмен, який провів 4 сутички і отримав  4 перемоги!. У підсумку  Володимир Глухов став чемпіоном світу  серед юніорів і виграв золоту медаль.
Бронзовим призером серед юніорів  у ваговій категоріх 74 кг став Олексій Довзій
Серел дорослих  у своїх вагових категоріях українські борці  вибороли наступні місця: ІІ -  Микита Латюк (86 кг), ІІІ  -  Анатолій Червоненко (92 кг).
Вітаємо всіх спортсменів,особистих тренерів та тренерський склад збірної команди України!