Муніципальний футбольний клуб створили в Новій Каховці

5 серпня 2021 року Новокаховська міська рада на ХІІ черговій сесії ухвалила рішення «Про створення комунального некомерційного підприємства «Муніципальний футбольний клуб «Нова Каховка».


«Я одразу хочу сказати, щоб не було кривотолків. Є два потужних меценати, Репілевський і Хвостов, це депутати обласної ради. Вони сказали: ми перейдемо як платники податків ПДФО, до вас у місто, за умови, якщо ці кошти будуть направлені на створення і забезпечення клубу. Хоча ні один, ні інший не ведуть діяльності у нас на території, але на моє переконання вони згодилися зайти сюди як платники ПДФО», - прокоментував рішення міський голова Володимир Коваленко.

Граничну чисельність працівників КНП «Муніципальний футбольний клуб «Нова Каховка» міська рада затвердила у кількості 26 одиниць, статутний капітал становить 1000 гривень.

Згідно зі Статутом, підприємство має право на спортивні результати ГО «Новокаховський спортивний клуб «Енергія» та право на атестацію аматорських клубів-претендентів на участь у всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд-професіоналів.

Також Статутом передбачено намір МФК стати членом Професіональної футбольної ліги України.

Нашi партнери