Людмила Лузан та Анастасія Четверікова - срібні призерки Олімпійських ігор-2020 з веслування на каное-двійці

Українки завоювали історичне «срібло» у веслуванні на каное-двійці на дистанції 500 м і вибороли срібну нагороду для України на Олімпійських іграх. 


Українки фінішували із часом 1:57.499 хвилини. Вищий результат тільки у китаянок - 1:55.495 хвилини. Третє місце за Канадою. Їх час - 1:59.041 хвилини. 

Змагання з жіночого каное уперше проводилися на Олімпійських іграх. Відповідно, Лузан та Четверікова - перші в історії віцечемпіонки Олімпіади у жіночому каное. Окрім того, Людмила Лузан - одна з двох каноїсток, які виграли одразу дві медалі в Токіо. Першу медаль здобула Людмила  - «бронза» на каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Як вдалося досягти цього здобутку та якими будуть майбутні амбіції дівчата розповіли після нагородження.

«Це командна робота. Ми один одному допомагаємо, адже робимо одну справу. Медаль – це неймовірне щастя і я дуже рада за нас з Настею. Ми так мріяли про Олімпіаду і стільки років до цього йшли. І ось ми в двійці найкращих. Це щось нереальне, не можу у це повірити. Дякуємо всім за підтримку»-  поділилася Людмила Лузан.

«Присвячую цю нагороду своєму тренерові – Юрію Чебану. Він показав, що олімпійський п’єдестал - реальний. І звісно, дуже вдячна моїй подрузі по команді – Люді, без якої б ця нагорода була  неможливою. Це дзвіночок на «золото» в Парижі. Китай нехай остерігається», - відзначила Анастасія Четверікова.

Нашi партнери