Підсумкові результати виступу спортсменів-динамівців на ХХХІІ Олімпійських іграх

З 23 липня по 8 серпня 2021 року у Токіо відбулися ХХХІІ літні Олімпійські ігри. Продовж двох тижнів понад 11 тисяч атлетів з 206 країн світу розіграли 339 комплектів нагород у 45 олімпійських дисциплінах.


Україну на головному спортивному форумі представляли 157 олімпійців у 25 видах спорту з 30 олімпійських дисциплін.

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України на ХХХІІ літні Олімпійські ігри делегувало 65 атлетів, що становить 41 відсоток від загальної кількості спортсменів, з 17 територіальних організацій у 19 видах спорту:   

серед Міністерств та відомств – Міністерство внутрішніх справ України 34 спортсмени (МВС – 1, НГУ – 30, ДПСУ – 3), Служба безпеки України – 15, без відомчої належності - 16. 
Збірна команда України посіла 44 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України, які стартували  (153 атлети) здобуто 19 нагород (1 золота, 6 срібних, 12 бронзових), за загальною кількістю здобутих медалей Україна увійшла до ТОП - 20.  

Спортсменами Товариства здобуто 10 нагород різного ґатунку (3 срібні, 7 бронзових), що становить понад 52 відсотка від загальної кількості здобутих нагород.

Серед Міністерств та відомств – Міністерство внутрішніх справ України 9 нагород (МВС -1, НГУ – 7, ДПСУ – 1), Служба безпеки України – 2.

Срібними призерами Ігор стали:

– представник Національної гвардії України, заслужений майстер спорту України з плавання Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 1500 м вільним стилем;

– представник Державної прикордонної служби України, заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк (Полтавська обласна організація) у ваговій категорії 75 кг;

- представниця Національної гвардії України, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Людмила Луза(Полтавська обласна організація) у складі каное-двійці на дистанції 500 м.

Бронзовими призерами Ігор стали:

– представник Національної гвардії України, заслужений майстер спорту України з плавання Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 800 м вільним стилем;

- представниця Служби безпеки України, заслужений майстер спорту України з дзюдо Дар’я Білодід  (Київська міська організація) у ваговій категорії 48 кг;

- представниця Служби безпеки України, заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Олена Костевич  (Чернігівська обласна організація) у складі змішаної команди зі стрільби з пневматичного пістолету 10 м;

- представниці Національної гвардії України, заслужені майстри спорту України з плавання синхронного Марта Федіна та Анастасія Савчук (Харківська обласна організація) у програмі дуетів;

- представниця Національної гвардії, заслужений майстер спорту України з боротьби вільної Алла Черкасова (Львівська обласна організація)  у ваговій  категорії 68 кг;

- представниця Харківського національного університету внутрішніх справ, заслужений майстер спорту України з плавання синхронного Катерина Резнік, (Харківська обласна організація) у групі;

- представниці Національної гвардії України, заслужені майстри спорту України з плавання синхронного Анастасія Савчук,  Марта Федіна, Єлизавета Яхно та спортсменки-динамівки - Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Ксенія Сидоренко, Аліна Шинкаренко (Харківська обласна організація)  у групі.

Джерело

Нашi партнери