Визначені переможці тенісного турніру на першість Водоканалу

19 серпня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбувся  турнір  з настільного тенісу на першість підприємства, присвячений 30-й річниці незалежності України. Про це повідомляє  сайт  Водоканалу.
У турнірі взяли участь 56 гравців з 16 виробничих підрозділів  підприємства.

Усі учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. Компетентні судді оцінювали успішні виступи в особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця, а також  кращу командну гру.
Переможцями у командному заліку стали:
1 місце – команда адміністрації, у складі першого заступника директора Олега Боднаря  і головного інженера Олексія Савченка;
2 місце – команда III-го підйому служби водопостачання, до складу якої увійшли  машиністи насосних установок   Геннадій Трофименко та Сергій Шепорда;
3 місце – команда служби водовідведення, у складі інженера Віталія Волошанського та слюсаря АВР Сергія Лебеденка.
В особистому заліку «золото» виборов  слюсар-ремонтник автотранспортної служби Іван Романенко, «срібло» отримав перший заступник директора Олег Боднар, а «бронза»  дісталась  інженеру ремонтно-будівельної дільниці Олегу Карликову.
За рішенням суддів єдиній жіночій команді загального відділу в складі Ельміри ГагаріновоЇ та Валентини ГаленчиК, яка поступилась у грі  бронзовому призеру турніру – команді водовідведення,  було присвоєне почесне звання Команди глядацьких симпатій.
Турнір з настільного тенісу запам’ятається водоканалівцям атмосферою жагучого драйву, взаємовиручки, доброзичливого гумору та  корпоративної єдності.