На Херсонщині пройшли змагання зі спортивного орієнтування «SUMMER CUP OLESHKI 2021»

12 -16 серпня 2021 року  на території Херсонської області (м. Олешки)  пройшли відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «SUMMER CUP OLESHKI 2021»

Центр змагань - урочище «Ближній Карабай».

Організатори заходу:

– Управління освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради.

– КЗ «Олешківський центр дитячої та юнацької творчості» Олешківської міської ради

– КЗ «Олешківська ДЮСШ» Олешківської міської ради.

– КУ «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради.

У змаганнях взяли учать спортсмени різних вікових групах, які змагалися на 3-х дистанціях: перший день - дистанція за вибором, другий - на подовженій і третій - на середній.

Серед переможців – двоє вихованок та тренер гуртка «Спортивне орієнтування» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

За сумарними результатами триденних змагань ІІ місце посіли: у групі Ж16 – Коцегубова Ірина (гімназія № 3) та у групі Ж-12 – Радченко Дар’я (гімназія № 3). Керівник команди Олександр Щербина зайняв  І місце серед дорослих учасників.

Переможці та призери у особистому заліку в кожній віковій групі нагороджувались дипломами за кожен день. Переможці та призери змагань за сумою 3-х днів в кожній віковій групі нагороджувались медалями.