Нестримна Єлизавета Мерешко здобула ще одну золоту медаль на Паралімпіаді у Токіо

Сьогодні, 28 серпня 2021 року на Паралімпіаді-2020 у Токіо відбувся фінальний заплив у жінок брасом на дистанції 100 метрів у класі SВ5.

У фіналі виступала українка Єлизавета Мерешко. Вона впевнено виграла заплив, захопивши  вже з перших секунд лідерство, та не відпустила «золото» з рук, подолавши дистанцію 100 метрів брасом з найкращим результатом — 1:40.59 хвилин. . Другою стала британка Грейс Гарві. А бронзову нагороду взяла німкеня Верена Шотт.

Нагадаємо, 29-річна плавчиня  із Херсона здобула свою третю нагороду у Токіо. До цього Єлизавета стала чемпіонкою Паралімпіади у Японії на дистанції 50 метрів вільним стилем, а також другою у запливі 200 метрів комплексним плаванням.
Для Мерешко ця медаль стала восьмою у кар'єрі. Українка – шестиразова паралімпійська чемпіонка!