«Велике будівництво»: у Таврійську відкрито комплекс спортмайданчиків «Локомотив»

16 вересня 2021 року у Таврійській територіальній громаді  урочисто відкрили сучасний та комфортний комплекс спортивних майданчиків «Локомотив».  Його збудовано в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво».  


Проєкт  включає: 
- будівництво футбольного поля із розмірами 105х68 м та відповідною розміткою і огороджувальними конструкціями; 
- будівництво бігової доріжки довжиною 400 м
- будівництво будівель душових, вбиральнь та роздягальнь; 
- проведення освітлення. 
Загальна площа майданчику складає 15243,5 м2
 Привітати громаду з відкриттям майданчика  та перевірити якість виконаних будівельних робіт завітав голова облдержадміністрації Сергій Козир. Очільник області зазначив, що розвитку та підтримці спорту команда ОДА  завжди приділятиме особливу увагу: 
«Днями під час святкових заходів з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету Президент України Володимир Зеленський сказав ключові слова: він впевнений, що Україна заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор. Впевнений у цьому і я! Тож завдяки спільній роботі в Україні сьогодні реалізуються низка програм, які дадуть змогу створити належну спортивну інфраструктуру та гарні умови для тренувань і підготовки українських спортсменів. Найкращий подарунок для нашої області і всієї країни – це здорові діти, які зростатимуть тут, займаючись спортом. Тож дуже хочу, аби в майбутньому, всі хто буде грати  на цьому майданчику ставали новими переможцями чемпіонатів Європи та світу, Олімпійських ігор та інших престижних змагань.  
 Також під час заходу Сергій Козир та  Таврійський міський голова  Микола Різак нагородили переможців першого дитячого футбольного турніру, в якому взяли участь  команди  Херсона, Нової Каховки, Таврійська та Чорнянки).


 


Фото:

Нашi партнери