Дівоча збірна Херсонщини з футболу виграла відбірковий турнір чемпіонату України серед команд WU-14

Збірна дівчат Херсонщини, основу якої складають новокаховчанки, виграла відбірковий турнір чемпіонату України серед дівочих команд WU-14 (2008 р.н.) сезону 2021 року.

Змагання відбувались у Новій Каховці  15-16 вересня 2021 року на футбольному полі «Дніпро» стадіону «Енергія» за участю
команд: ДЮСШ №7 (м. Дніпропетровськ), ДЮСШ – Металург (м. Запоріжжя), збірна Херсонської області та збірна Одеської області.

Позаду залишилися команди Дніпра, Одеса та Запоріжжя. Але ця перемога далася важко. Херсонська збірна  виграла у дніпрянок 1-0.. Зустріч з командою Запоріжжя закінчилася вничію 0-0, потім були післяматчові пенальті, де вдача була на боці гостей із Запоріжжя.

У другій грі з командою Одеси розтрощили одеситок 5-1.  Кращою на полі була капітан команди Дар’я Стрілько з Новокаховської школи № 8.

Тепер збірна Херсонської області, до якої окрім новокаховчанок увійшли дівчата з Херсону, Каховського та Іванівського районів, буде грати у фіналі першості України, куди виходять переможці чотирьох відбіркових груп. Тож бажаємо нашим дівчатам та тренерському штабу подальших перемог!

Тренери переможців: Андрій Ківнюк (Нова Каховка), В’ячеслав Роль («Кристал»   Херсон), Олексій Гурнаков (Каховський р-н), Анатолій Рєзанов (Іванівський р-н).