У Каховці відбулись спортивні змагання серед паралімпійців

10-17 вересня 2021 року у м. Каховка з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні та 230-ї річниці Дня заснування міста Каховки на базі комунального закладу Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись спортивні змагання Каховської ТГ серед осіб з інвалідністю.
Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради, та при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату.

10 вересня проходили змагання з настільного тенісу, за підсумками яких перше місце посів Максим Раєв, друге – Валентина Подаляко, третє – Андрій Лещінський.
17 вересня відбулись  відкриті змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол). За результатами змагань перше місце серед чоловіків посів Максим Раєв, друге місце – Андрій Лещінський, третє місце - Віктор Дрочов.
У заліку серед жінок перемогла Віра Ткаченко, на другому місці – Валентина Подаляко, на третьому – Оксана Галацан.
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами та кубками від організаторів.