Українські спортсмени та їх тренери отримають премії за 4-6 місця на Олімпійських іграх-2020

29 вересня 2021 року  на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову про «Деякі питання заохочення спортсменів та їх тренерів за результатами ХХХІІ літніх Олімпійських ігор».

Відтак атлети, які зайняли 4-6 місця на Олімпіаді в Токіо, отримають премії. Так само винагороду отримають і їх тренери. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. «Вкотре хочу наголосити, що отримати олімпійську ліцензію - це вже велике досягнення, а посісти 4-6 місця, за крок до омріяного п'єдесталу, та подолати важкий шлях підготовки - це також перемога, яка не може залишитися без уваги. На цих Олімпійських іграх у Токіо 25 українських спортсменів зайняли 4-6 сходинки. Зважаючи на 5 років підготовки, важкі умови, спричинені пандемією, вони все одно пройшли всі складні етапи та з гордістю представили рідну країну», - зазначив Вадим Гутцайт.

Відповідно до постанови, за 4 місця спортсмени та їх тренери отримають 200 тис. грн, за 5 - 140 тис. грн, а за 6 - 100 тис. грн.

Нагадаємо, що серед легкоатлетів України  Михайло Кохан (метання молота) та Ірина Геращенко (стрибки у висоту) посіли 4-ті  місця, 5-ті  місця посіли Анна Рижикова (400 м з бар’єрами), Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину) і Марина Килипко (стрибки з жердиною), 6-те місце у Вікторії Ткачук (400 м з бар’єрами).

Нашi партнери