Визначились преможці ІІ Всеукраїнських пляжних ігор серед учнів «Beach Games» серед школярів з боротьби пляжної

З 24 по 27 вересня 2021 року на спортивних аренах Центрального пляжу у м.Скадовська Херсонської області відбулися ІІ Всеукраїнські пляжні ігри серед учнів «Beach Games» з волейболу пляжного, гандболу пляжного, футболу пляжного, боротьби пляжної, в яких взяли  участь 363 юнака та дівчини, 75 тренерів з 18 областей України.




а підсумками проведених змагань  з боротьби пляжної  «Beach Games»  серед дівчат і юнаків  місця розподілились наступним чином.

Взяли участь 6 областей: Миколаївська, Полтавська, Чернігівська, Херсонська, Сумська, Одеська області

 Загальнокомандні місця: 

1 місце - Миколаївська область (6 очок),  2 місце -  Полтавська область (3 очки), 3 місце -  Одеська область (2 очка),  4 місце - Сумська область (1 очко), 4 місце - Херсонська область (1 очко),  4 місце -  Ченігівська область (1 очко)

 Дівчата:

 30 кг:  1 місце -  Трофимчук Олександра (Миколаївська область), 2 місце - Черепаха Вікторія  (Херсонська область), 3 місце -  Максимова Єва  (Херсонська область)

35 кг:  1 місце -  Голговська Юлія (Миколаївська область), 2 місце -  Доценко Богдана  (Чернігівська область),  3 місце - Мариненко Таісія  (Сумська область)

40 кг: 1 місце -  Мунтян Ірина (Миколаївська область),  2 місце -  Колесник Ганна (Чернігівська область),  3 місце -  Іванченко Варвара (Сумська область)

50 кг: 1 місце -  Сухоставець Дар*я (Сумська область),  2 місце - Рудь Анастасія (Сумська область), 3 місцек - Околович Таміла  (Миколаївська область)

50+ :  1 місце -  Шуляк Діана  (Миколаївська область), 2 місце - Кириченко Ірина  (Миколаївська область),  3 місце - Подоляка Каріна (Сумська область)

 Юнаки:

30 кг: 1 місце -  Верищагін Назар (Херсонська область), 2 місце - Тукачев Ілля (Одеська область),  3 місце -  Соловйов Дмитро (Сумська область)

35 кг: 1 місце - Луговий Андрій (Полтавська область), 2 місцк - Руденко Олександр (Сумська область), 3 місце - Поляруш Костянтин (Миколаївська область)

40 кг: 1 місце -  Пінті Євген (Одеська область), 2 місце -  Гроссу Остап (Сумська область),

3 місце - Головко Ілля (Чернігівська область),  3 місце - Харченко Назар  (Чернігівська область)

45 кг:  1 місце - Волков Давид (Одеська область),  2 місце -  Карпенко Арсеній (Сумська область), 3 місце -  Кашкалда Руслан (Полтавська область), 3 місце -  Харченко богдан (Миколаївська область)

50 кг:  1 місце - Мартинович Олександр (Полтавська область),  2 місце - Ткаченко Іван  (Сумська область),  3 місце - Химич Даніл (Херсонська область),  3 місце - Пигарєв Богдан  (Миколаївська область)

55 кг:  1 місце - Винник Владислав  (Миколаївська область), 2 місце -  Духін Давід  (Херсонська область),  3 місце - Агаєв Ренат (Херсонська область), 3 місце - Чопар Віктор (Миколаївська область)

60 кг: 1 місце -  Отрощенко Артем  (Чернігівська область),  2 місце -  Найда Олексій  (Сумська область),  3 місце -  Шарун Михайло  (Полтавська область)

60+ : 1 місце -  Павлюк Андрій  (Одеська область),  2 місце -  Недайборщ Роман  (Полтавська область),  3 місце -  Мордовець Іван (Сумська область),  3 місце - Саргісов Ельвін (Херсонська область)

Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, а команди – кубками.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Нашi партнери