Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Україна. Кубок Суворовця 2021».

25–27 вересня 2021 року в урочищі Ближні Карабаї (Херсонський район) відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Україна. Кубок Суворовця 2021»На дистанціях змагались 145 учасників різних вікових категорій з 10 регіонів України.
Три дні поспіль вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники: Ірина Васіна, Олександр Щербина) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості змагалися за право бути кращими. Й таки, вони його вибороли. Так,  І місце  в групі «Жіноча еліта» виборола Остапенко Єлизавета (І курс ХДУ); ІІ місце в групі «Чоловіча еліта» - Скворцов Юрій (11 клас ЗЗСО № 41);
- І місце (Ж-14) – Литвиненко Анастасія (8 клас гімназії № 20);
- ІІ місце (Ж-14) – Мітрофанова Вероніка (8 клас ЗЗСО № 27);
- ІІ місце в змішаній естафеті МІКС-25 посіли: Канділян Едгар (7 клас гімназії № 3) та Радченко Дар'я (6 клас гімназії № 3), на короткій дистанції - Коцегубова Ірина (9 клас гімназії № 3) та Зубков Микита (4 клас гімназії № 3);
- ІІІ місце в групі Ч-14 – Мочалов Андрій (7 клас ЗЗСО № 27), в групі Ж-14 – Бибик Єлизавета (8 клас ЗЗСО № 27).

Команда КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради була представлена на змаганнях у складі 25 вихованців, під керівництвом досвідчених керівників гуртків Центру – Капари О.І., Мізернюк В.В., Плохенко А.В.
Підсумком змагань стала чимала кількість нагород завойованих вихованцями КЗ «ЦТКТУМ» Херсонської обласної ради .