Україна завоюювала на чемпіонаті світу з прибрежного веслування 5 медалей. Всі медалісти - з Херсонщини!

З 30 вересня по 2 жовтня 2021 року у португальському місті Оейріш пройшов чемпіонат світу з прибрежного веслування. Україну представляли 12 екіпажів.

У підсумку виступів збірна України на чемпіонаті світу  завоювала 5 медалей  - 3 золоті, 1 срібну і 1 бронзову.
 Слід зазначити, що  основу екіпажів-переможців складають  веслувальники Херсонщини - спортсмени  Херсонської вищої школи спортивної майстерності  і спортсмени  «з  херсонським  корінням» (Діана Димченко, Євгенія  Довгодько (Німченко), Дарина Верхогляд, Станіслав Ковальов),  які сьогодні виступають за інші регіони України.
Результати   виступів у фіналі  чемпіонату світу з прибережного веслування за участю  херсонців:
CM4X+ (четвірка парна зі стеновим, чоловіки).
Максим Боклаженко, Іван Довгодько, Дмитро Міхай, Олександр Надтока, стерновий - Микола Танцерєв. Перемога з часом - 22.40.91.
CW4X+ (четвірка парна зі стерновим, жінки).
Олена Буряк, Євгенія Довгодько, Оксана Голуб, Дарина Верхогляд, стерновий - Микола Танцерєв. Перемога з часом - 27.29.70
CW2X (двійка парна, жінки).
Катерина Дудченко, Анастасія Коженкова. Перемога з часом - 27.13.55.
CW1X (одиночка, жінки).
Діана Димченко  посіла друге місце з часом - 34.30.01 Трохи не вистачило, щоб завоювати ще одне золото: до перемоги не вистачило - 21,35 секунди.
Євгенія Довгодько, Дарина Верхогляд - бронзова медаль. Час - 28.22.71.
CMix2X (двійка парна мікст).
Діана Димченко, Юрій Іванов. Підсумкове - 19 місце з часом - 27:52.02.
CM2X (двійка парна, чоловіки).
Ігор Хмара, Станіслав Ковальов  посіли 2 місце з часом - 20.05.65. У підсумку - 23 місце.

Херсонщина  пишається  спортивними досягненнями  своїх спортсменів!