Боксери Херсонщини завоювали медалі на міжнародному турнірі «Кубок Баварії-2021»

У місті Нойендеттельзау (Німеччина) завершився міжнародний турнір «Кубок Баварії-2021». Українська команда, складена зі спортсменів Херсонської області, показала наступні результати.

У віковій категорії юніори перше місце зайняв Максим Полікарпов (52 кг).

У віковій категорії молодь перші місця вибороли Владислав Болдирев (63,5 кг) і Артур Марченко (71 кг).

Олексій Степанов у рівному наполегливому бою поступився неодноразовому чемпіону Німеччини і фіналісту чемпіонату Європи Марселю Мангольду і посів друге місце.

Також другі місця серед молоді зайняли: Дмитро Шакун (57 кг) і Руслан Сокольченко (60 кг).

Микита Хохонь і Богдан Бойченко провели матчеві зустрічі з представниками Німеччини.

Загалом херсонці на турнірі показали гідний результат, продемонстрували майстерність та обмінялися досвідом.