Херсонець Максим Полікарпов став переможцем міжнародного турніру з боксу серед юніорів у Польщі

З 29 по 31 жовтня 2021 року  у Кентшині (Польща) проходив міжнародний турнір з боксу серед юніорів «Кубок мера міста Кентшин».  У змаганнях взяли участь спортсмени чотирьох країн – Польщі, Литви, Німеччини та України.

Представник Херсонського обласного осередку ФБУ Максим Полікарпов став чемпіоном турніру, завоювавши перше місце у ваговій категорії до 54 кг.

Один з тренерів спортсмена Вадим Андріянов прокоментував результат свого підопічного: «Максим якісно провів два поєдинки з представниками Польщі та здобув впевнені перемоги. Цей турнір був важливим для нього, оскільки це цінний досвід проведення боїв на міжнародному рингу».