Визначені переможці з веслування на байдарках і каное «Кубок Пострєхіна»

Днями в Херсоні відбулися щорічні змагання з веслування на байдарці та каное «Кубок Пострєхіна».
За 33 комплекти нагород вели боротьбу 284 спортсмени не лише з Херсонщини, а й інших регіонів України.
Абсолютним чемпіоном серед юніорів став Владислав Іванов (байдарка), який показав найкращий час на трьох дистанціях – 200м, 500м та 1000м.
Такий же результат серед чоловіків продемонстрував Денис Пожар (каное) та призерка чемпіонату Європи Олена Альохіна, вигравши у своїх дисциплінах.
Незалежно від розподілених місць всі учасники змагань отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України.
Заслужені призи НОК вручив суддям й гостям змагань.

Така кількість учасників та показаних високих результатів стала гарним подарунком для іменинника – олімпійського чемпіона і головного натхненника «Кубка» Сергія Пострєхіна.  Представник Національного олімпійського комітету Анатолій Габелко вручив Сергію Альбертовичу пам'ятний знак «За внесок в олімпійський рух» та цінний подарунок.