У Каховці відбувся Кубок міської Федерації з шашок-64

27 листопада 2021 року в Каховці відбулись змагання відкритого розіграшу Кубку Каховської міської шашкової Федерації з шашок-64. Змагання проходили з дотриманням відповідних  санітарних та протиепідемічних заходів.
У розіграші взяли участь шашкісти з Каховки, Малокаховки, Нової Каховки, Іванівки та Бериславського району.

За підсумками першості володарем Кубку Каховської міської шашкової Федерації 2021 року став каховчанин, кандидат у майстри спорту Сергій Мішин, який набрав 23 очки з 26-ти можливих. Представник Бериславщини Василь Райляну став срібним призером, на третьому місці – Віктор Мануйло з Нової Каховки.
У заліку серед жінок перемогла Ольга Мелехина з Малокаховки. На другому та третьому місцях каховчанки Любов Мирилко та Ніна Чорнощокова.
Серед ветеранів трійка призерів визначилась у такому складі: Костянтин Чорнощоков (Каховка), Володимир Дем’янюк (Каховка) та Григорій Штанько (Іванівка).
У заліку серед юнаків та дівчат кращий результат показав каховчанин Андрій Ісаєв.
Переможці та призери змагань у загальному заліку нагороджені Кубками та грамотами, а у заліку в окремих категоріях – медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту.