Олексій Степанов: «Найважчий бій – це поєдинок із самим собою»

Вихованець херсонської школи боксу Олексій Степанов є одним з найперспективніших молодих боксерів України. Чотириразовий переможець національної першості у 2019 році став чемпіоном Європи серед юнаків, а 2021-го вдруге виграв першість континенту - вже серед юніорів. Сьогодні ж хлопець став героєм традиційної рубрики «Персона дня» сайту Федерації боксу України.1. Чому бокс та із чого все починалося?

- «Цей вид спорту з самого початку був мені цікавим. А розпочалося з фрази: «Чому б не спробувати?» На секцію мене взагалі записав батько. На перше заняття прийшов зі своїм близьким другом. Спершу було дуже цікаво. Це було чимось новим для мене. Згодом захоплення переросло в постійні тренування, змагання, навчально-тренувальні збори».

2. Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

- «Мотивують батьки та їхня віра та підтримка в мене. Ще в мене є постійна мета – досягати чогось більшого!»

3. Ваше життєве кредо…

- «Найважчий бій – це поєдинок із самим собою».

4. Чи є місце страху в боксі? 

- «Вважаю, що у боксі немає місця страху. Це не той вид спорту, де можна давати задню».

5. Яким був ваш найважчий бій і чому?

- «Чесно кажучи, кожен з поєдинків важкий по-своєму. Безумовно найскладнішими фізично та психологічно були двобої за медалі на чемпіонатах України та Європи. Це вже ті стадії, де немає права на помилку».

6. Ваша найважливіша поки що перемога – це…

- «Найважливіша перемога – це «золото» чемпіонату Європи 2021 року. Два роки тому мені вже вдалося перемогти на європейській першості. Завойована вдруге медаль – це показник того, що наша з тренером робота була виконана в правильному напрямку».

7. Яку мету переслідуєте в боксі?

- «Мені б хотілося завоювати якомога більше міжнародних титулів. Перемагати за межами своєї країни – це дуже круто і завжди додає більше впевненості та мотивації».

 Преслужба ФБУ

 


Фото:

Нашi партнери