Представлені візуальні образи церемонії нагородження на зимових Іграх-2022 у Пекіні

Для кожного спортсмена церемонія нагородження на Олімпійських іграх – найяскравіший і найпам’ятніший момент в кар’єрі.

Організатори XXIV зимових Олімпійських ігор, що за місяць стартують у Пекіні, розкрили особливості цієї церемонії, яка проходитиме під темою «Лід і сніг, слава і честь».

Сам п’єдестал зображений у небесно-блакитних кольорах, а корпус виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що підлягають переробці. Поверхня покрита низькотемпературними протиковзкими м’якими накладками.Форма підносу нагадує книгу з відкритими сторінками і виготовлений він з екологічно чистих матеріалів, а поверхня вкрита нековзкою силіконовою накладкою, яка ефективно запобігає вислизанню медалей і подарунків.

Індивідуальний подарунок, що вручається медалісту на церемонії, заснований на дизайні талісману Ігор-2022. Його доповнює вінок, сплетений з сосни, бамбука та сливи, утворюючи ексклюзивний індивідуальний подарунок для медаліста. Сосна, бамбук і слива, відомі як «три друга холоду», які символізують завзятість, енергійну життєву силу і висловлюють повагу та добрі побажання медалісту.

Втілюючи у життя концепцію ощадливої та стійкої концепції Олімпійських ігор, букети, що вручатимуться переможцю та призерам, в’язані вручну. Кашеміровий букет зберігає форму справжнього букета і стане «вічною олімпійською квіткою». Букети для зимових Олімпійських ігор включають 6 видів квітів, серед яких троянда, китайська троянда, конвалія, гортензія, лавр та оливка, які символізують дружбу, завзятість, щастя, єдність, перемогу та мир відповідно. Синій колір стрічки — це колір Ігор у Пекіні 2022 року, яка підкреслює елементи зимового спорту.

Костюми для церемонії нагородження включають в себе три комплекти одягу: «Щасливий сніг і хмара», «Величний пейзаж» і «Сніг, що летить у династії Тан». До кожного з них входять куртки, головні убори, рукавички, неслизькі чоботи, термобілизна тощо.

Відповідно до вимог «просто, безпечно та захоплююче», загальний дизайн елементів втілює чотири характеристики:

1. Зовнішній вигляд простий і пристойний, повністю використовує основну графіку, систему кольорів, талісмани та інші візуальні елементи Ігор у Пекіні 2022 року з інтеграцією особливостей китайської культури. Вони поєднують дух зимових Олімпійських ігор з китайською культурою та натякають на загальний ігровий ландшафт.

2. Функція тепла і практична, з повним врахуванням особливостей та актуальних потреб церемонії нагородження на Іграх.

3. Матеріали екологічно чисті та стійкі. Вибір матеріалів відповідає основним вимогам захисту довкілля та стійкості, звертаючи увагу на концепцію проведення Олімпійських ігор в екологічно чистий та ощадливий спосіб, а також передаючи олімпійську спадщину й концепцію сталого розвитку.

Нагадаємо, що XXIV зимові Олімпійські ігри пройдуть з 4 по 20 лютого 2022 року. Планується, що 2892 спортсмени з 95 країн світу візьмуть участь у змаганнях з 7 видів спорту та 24 дисциплінах, де буде розіграно 109 комплектів нагород.


Фото:

Нашi партнери