ХІІІ традиційний турнір з футзалу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Пилипенка.

5 січня 2022 року у спортивному залі ДЮКФП-5 м. Херсона, за підтримки Асоціації футзалу Херсонської області, Херсонської обласної асоціації футболу та спонсорів, відбулися матчі ХІІІ  традиційного турніру з футзалу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Івановича Пилипенко серед команд юнаків 2008 р.н. 


У турнірі взяли участь 6 команд, змагання проходили за коловою системою в одне коло у двох підгрупах. Після чого команди грали між собою за призові місця.
Гра за 5-6 місця:ФК «Атлант» – ДЮКФП5-ІІ  3:5 
Гра за 3-тє місце: ДЮКФП5-ІДЮСШ «Кристал»  2:4 
У фінальному матчі між собою зійшлися «Джарилгач» (Скадовськ) та «Каланчак». Кожен прагнув перемоги у цьому турнірі. Гра була доволі напружена, але скадовчани грали більш впевненіше, здробуои перемогу у фінальному матчі з рахунком 3:1, та стали переможцем ХІІІ традиційного турніру з футзалу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Івановича Пилипенко. 
Фінал: «Джарилгач» ДЮСШ (Каланчак)  3:1 
Отже, остаточні місця команд визначились наступним чином:
Переможець турніру  «Джарилгач»  Скадовськ (тренер Наконечний Олександр) 
Друге місце посіла команда – ДЮСШ Каланчак (тренер Панчин Сергій) 
Третє місце - ДЮСШ «Кристал» (тренер Володін Володимир) 
Четверте місцеДЮКФП 5-І (тренер Маляренко Володимир) 
П’яте місцеДЮКФП 5-ІІ (тренер Курбанов Заур) 
Шосте місце – ФК «Атлант» (тренер Окул Юрій) 
Нагороджували переможців та призерів змагань виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, голова Комітету дитячо-юнацького футболу ХОАФ Заур Курбанов, директор ДЮКФП5 Галина Кислова та футбольний меценат Василь Єфіменко.
Команда-переможець та призери змагань були нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та почесними кубками відповідних ступенів, усі інші команди -  медалями та дипломами за активну участь. Крім того, від мецената турніру Василя Єфименка кожна команда отримала у подарунок сертифікат на піцу, від пивоварні «Дрофа» тренери отримали акційні сертифікати. 
Виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер вручив кожній команді м’яч та фірмовий календар Української асоціації футболу.
Користуючись нагодою виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер відзначив голову комітету дитячо-юнацького футболу Заура Курбанова, та привітав його з успішним подовженням тренерської «С»-ліцензії УАФ.
Також було визначено і кращих гравців команд: 
ДЮКФП5-II - Шульга Гліб 
ДЮКФП5- I - Котлюба Валерій 
ДЮСШ «Кристал» – Власюк Максим 
ФК «Атлант» – Галько Кирил 
ДЮСШ Каланчак – Мєшков Єгор 
«Джарилгач» Скадовськ  – Юстін Ярослав 
Призи та солодкі подарунки були надані за фінансової підтримки вихованця ДЮКФП5, гравця національної збірної України та Італійської «Спеції» Віктора Коваленка.


Фото:

Нашi партнери