У Мінмолодьспорту обговорили участь України на Всесвітніх іграх-2021 у Бірмінгемі

10 січня 2022 року у стінах Міністерства молоді та спорту України відбулась зустріч з представниками федерацій неолімпійських видів спорту під головуванням Міністра Вадима Гутцайта. Участь в обговеренні також взяли  заступник Міністра Матвій Бідний та президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. 


Сторони обговорили підготовку до участі українських спортсменів у XI Всесвітніх іграх, що відбудуться з 7 по 17 липня 2022 року у найбільшому місті штату Алабама – Бірмінгемі.

«Перед нами стоїть важливе завдання - гідне представлення національної команди України на Всесвітніх іграх у США. На сьогодні Міністерством створені всі необхідні умови для повноцінної підготовки спортсменів до масштабних Ігор», - наголосив Вадим Гутцайт. 

Міністр також закликав представників федерацій до своєчасного подання пропозицій щодо процедури закупівлі спеціального спортивного інвентарю - обладнання та форми. 

Довідково. Станом на 18 січня 2022 року українськими спортсменами здобуто 69 ліцензій в 13-ти неолімпійських видах спорту: сумо, таїландський бокс Муей Тай, стрибки на батуті, художня гімнастика, спортивне орієнтування, кікбоксинг WAKO, спортивна акробатика, підводний спорт, скелелазіння, пауерліфтинг, джиу-джитсу, ушу, карате. 

На XI Всесвітніх іграх буде розіграно 220 комплектів нагород у 34-х видах спорту.


Фото:

Нашi партнери