У Цюрупинську відбувся фінал обласного кубку з футболу серед ветеранів

10 листопада у Цюрупинську відбувся  фінальний матч обласного кубку з футболу серед команд ветеранів від 35 років. У протистоянні за головний трофей турніру зійшлися гравці футбольного клубу ветеранів Херсона і сільської команди "Яничар" з Птахівки Скадовського району.

Основний час ігри завершився з рахунком 1:1. Гол у складі "Яничара" забив Олексій Олійник на 33 хвилині зустрічі, а за ФКВ "Херсон"  з пенальті на 79 хвилині відзначився Юрій Смирнов.

Переможця протистояння довелося визначати у серії післяматчевих 11-метрових ударів. Більш влучними виявилися скадовчани: остаточний рахунок гри – 5:1 на користь "Яничара". Вони і стали володарями обласного кубку з футболу серед ветеранів понад 35 років.