Херсонська спортсменка Тетяна Ріжко - чемпіонка Європи з вільної боротьби

Майстер спорту Украаїни міжнародного класу, спортсменка Херсонської школи вищої спортивної майстерності Тетяна Ріжко виборола золото у ваговій категорії 65 кг чемпіонату Європи з вільної боротьби, що проходив  у Будапешті (Угорщина).

Тетяна провела три зустрічі і в жодній не віддала суперницям жодного балу.
Зазначимо, що у фіналі херсонка знову зустрілась з Еліс Маноловою, яку перемогла в першому раунді з рахунком 7:0. Азербайджанська спортсменка є чемпіонкою Європи та багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи та світу. Але у фіналі вона всуху програла спортсменці Херсонської школи вищої спортивної майстерності  4:0.
Варто додати також, що жіноча збірна України з боротьби посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи, маючи   п’ять медалей: два золота, одне срібло та дві бронзи (три медалі в активі борчинь  херсонської школи вільної боротьби).
Чемпіонками у своїх вагових категоріях стали Аліна Грушина-Акобія (57 кг) та Тетяна Ріжко (65 кг).
Олександра Хоменець здобула срібло у вазі до 55 кг.
По бронзі в активі Ілони Прокопевнюк (62 кг) і Алли Белінської (68 кг).