На Львівщині завершилися міжнародні змагання зі спортивних танців "Ukrainian Open Cup 2013"

У Львові відбулися міжнародні змагання зі спортивних танців "Ukrainian Open Cup 2013", в яких взяли участь 620 пар у всіх вікових категоріях із Полтавської, Черкаської, Київської, Волинської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей України та іноземних країн.

Танцювальні дуети виступили в двох видах програм: європейській та латиноамериканській. До складу першої входять "Повільний вальс", "Танго", "Віденський вальс", "Фокстрот" і "Квікстеп", до другої – "Ча–ча-ча", "Самба", "Румба", "Пасадобль" і "Джайв".

Переможцями турніру стали Андрій Михайлов і Ганна Богачова (Київ), "срібло" здобули Андрій Турків і Ганна Карпа (Львів), бронзову нагороду завоювали Роман Сухомлин та Ірина Рабінович (Одеса).

Серед наймолодших учасників змагань "золото" вибороли Назар Янчишин і Вікторія Захарченко, другу сходинку п'єдесталу посіли Назарій Герасим і Вероніка Вербіцька, третє місце – у Ігоря Волобуєва та Арцвик Аручунян.