Уряд схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки

6 березня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки.
Відповідний проект Закону України схвалено на засіданні Уряду 6 березня 2013 року.

Законопроект розроблено Державною службою молоді та спорту України на виконання протокольного рішення за результатами засідання Громадської гуманітарної ради, що відбулося 30 вересня 2010 р. під головуванням Президента України В. Ф. Януковича, та резолюції Віце-прем'єр-міністра України Р.Богатирьової від 5 грудня 2012р. №42251/3/1-12.

Метою законопроекту є прийняття Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки, яка спрямована на створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення широких верств населення до масового спорту та розвитку спорту вищих досягнень.
Відповідним актом затверджуються заходи, спрямовані на розбудову сфери фізичної культури та спорту, шляхи вирішення поставлених завдань.

Як зазначив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, виконання Програми дасть можливість поступово збільшити рухову активність дітей і молоді до 8–12 годин на тиждень, залучити до змістовного дозвілля та відпочинку населення, зокрема молодь, із щорічним збільшенням на 1-2 відсотки рівня охоплення населення руховою активністю до 30 хвилин щодня, залучити до 20 відсотків дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах і створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд.

За словами Равіля Сафіулліна, цим документом також передбачено збільшити обсяги витрат на навчально-спортивну роботу в дитячо-юнацьких спортивних школах, збудовувати нові спортивні об’єкти та реконструювати існуючі спортивні споруди в кількості та якості, що надасть змогу створювати необхідні умови для ефективної підготовки спортсменів, залучення різних категорій громадян України до занять фізичною культурою та спортом і підвищити рівень забезпеченості населення спортивними залами, плавальними басейнами та спортивними майданчиками (очікуване щорічне зростання на 2 відсотки), які давали би можливість забезпечити мінімальний обсяг рухової активності, зокрема шляхом введення в дію 50 плавальних басейнів, 2500 багатофункціональних спортивних майданчиків та універсального спортивного комплексу.


Фото:

Нашi партнери