Міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

6 квітня 2013 року у спортивному  залі Каховської ДЮСШ відбулись традиційні міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у яких взяли участь переможці  шкільного етапу цих змагань. На міському етапі на старт вийшли п’ять команд, які  представляли загальноосвітні школи міста: ЗОШ № 1 – сім’я Назарук (капітан команди - Денис Назарук), ЗОШ № 3 – сім’я Сіренко (капітан команди – Наталія Сіренко), ЗОШ № 4 – сім’я Пільщикових (капітан – Владислав Пільщиков), ЗОШ № 6 -  сім’я Колінко (капітан – Олег Колінко), Каховська гімназія - сім’я  Сєрових (капітан – Тимур Сєров).

Організатори змагань – відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за  підтримки приватного підприємства «Гармонія» (директор А.Я.Липа). Учасників змагань привітав та побажав успіхів заступник міського голови Віталій Чернявський.

До програми змагань входили комплексні естафети на швидкість, координацію, витривалість та силові вправи. Капітанами команд були діти, які вправно боролися на рівні з батьками за перемогу. Змагання проходили у дружній атмосфері та напруженій спортивній боротьбі при підтримці чисельних вболівальників. До останнього конкурсу між командами-учасниками велась безкомпромісна боротьба за першість.

Загальнокомандне місце визначили судді за найменшою сумою місць виборених  у кожному виді програми. За підсумками змагань на п’ятому місці – сім’я Колінко (ЗОШ № 6), на четвертому -  сім’я Пільщикових (ЗОШ № 4), які лише одним балом поступилися бронзовим призерам – сім’ї Сіренко (ЗОШ № 3). Друге місце і срібні нагороди здобула команда сім’ї Сєрових (Каховська гімназія). А переможцем міських змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я» 2013 року стали представники загальноосвітньої школи № 1-  команда сім’ї Назарук (тато - Сергій Валерійович, мама - Оксана Володимирівна та капітан команди - Денис).

Призери змагань нагороджені почесними дипломами, медалями та спортивним інвентарем від організаторів, а всі команди-учасники також були відзначені пам’ятними дипломами, солодкими подарунками та спеціальними заохочувальними призами від спонсору змагань – ПП «Гармонія» (директор А.Я.Липа).

На переможців міського етапу чекають обласні змагання, що пройдуть 26 квітня у м. Херсоні. Каховчане  бажають успіху сім’ї Назарук на обласному рівні.