До уваги! Тенісисти Херсона шукають меценатів

У квітні 2013 року відбудуться заключні тури чемпіонатів України та відбір до чемпіонату Європи з тенісу. Право на участь вже завоювали 2 херсонських спортсменки Юлія Сініцина та Олена Налісніковська (тренер Тетяна Кузнєцова).

За інформацією заслуженого тренера України, голови федерації настільного тенісу м. Херсона Євгенія Вечерка, для підготовки та участі спортсменів у змаганнях високого рівня необхідна спонсорська підтримка для придбання спортивного інвентарю та екіпіровки, повідомляється на сайті Херсонської міської ради..

Контакти: управління молоді та спорту Херсонської міської ради (вул. Красностуденческая, 7 тел. 45 50 52).

Довідково. Херсонці розраховують на високі результати, адже тільки-но у березні 2013 року в Івано-Франківську у фіналі особисто-командного чемпіонату України серед кадеток збірна команда Херсонської області, до складу якої входили учні вищого училища фізичної культури, виборола І місце, завоювавши 6 золотих, 2 срібних та 1 бронзову медаль.