Успішний виступ скадовських важкоатлетів на чемпіонаті Європи

У столиці Албанії Тирані відбувся  чемпіонат Європи з важкої атлетики    (92-й в історії !), який зібрав весь світ атлетів. Усього в ньому взяло участь 192 спортсмена - 114 чоловіків і 78 жінок з 35 країн континенту,  розіграні  15 комплектів нагород - 7 у жінок і 8 у чоловіків.

До складу збірної України ввійшли два випускники Скадовского філіалу ХВУФК. Це майстер спорту України  Едуард Савченко  і майстер спорту України міжнародного класу, студентка ХДУ  Ганна Козенко.

У вагової категорії +75 кг  Ганна Козенко завоювала одну срібну й дві бронзові медалі. За всю історію існування важкої атлетики на Херсонщині - це перші медалі, завойовані на дорослому чемпіонаті Європи. Срібну медаль Ганна завоювала в ривку, а бронзові – у поштовху й сумі.
Едуард Савченко   у ваговій категорії до 77кг у ривку посів п'яте місце, а в сумі двоєборства - дев'яте місце.
Жіноча збірна команда України зайняла  друге місце, а в загальному заліку серед чоловіків і жінок - третє місце.