Кубок «Придніпровки» у чорнобаївців

У Білозерському районі відбувся турнір з футболу серед сільських команд  на кубок газети "Придніпровська  зірка". До фіналу районних змагань з футболу  потрапили 4  команди "Бригантина" (Станіслав), "Гроно" (Дніпровське), "Комета" (Петрівське) та "Колос" (Чорнобаївка).

14 квітня  на стадіоні "Харчовик" у Білозерці вони боролися за головний трофей. У результаті жеребкування суперниками станіславців стали петрівці, які перемогли у першому матчі з рахунком 1:0.

У другому  матчі більш спритними виявилися чорнобаївці (4:2). Нелегко дісталася перемога "Колосу" на останньому етапі змагань. Гравці петрівської "Комети" боролися до останніх хвилин тайму. Суддя зупинив матч з рахунком 2:1 на користь чорнобаївців.

Вітаємо "Колос" та дякуємо всім командам за участь у турнірі!
Окремі слова подяки за підтримку команди переможці висловлюють голові правління ПОК "Зоря" Д.К.Моторному.