Змагання паралімпійців до Дня Перемоги у м. Каховка

7-8 травня 2013 року у м. Каховка відбулись міські змагання серед паралімпійців з шашок та бочче (гра з м'ячем, різновид боул-спорту), присвячені Дню Перемоги, в яких взяли участь 23 спортсмени.

За підсумками змагань з шашок, що проходили в приміщенні геріатричного пансіонату, перше місце посів Майкл Кіні, друге місце - Тетяна Слободян, третє - Микола Папазогло.

Змагання з бочче відбулись у спортивному   залі Каховської ДЮСШ та проходили за «олімпійською системою» з загальнокомандним заліком. У підсумку цікавої та  непередбачуваної гри перше місце посіла команда у складі Ольги Ульянченко та Тетяни Горюкової, друге місце здобула команда  Світлани Радіонової та Андрія  Чекмазова, третє місце за командою Артема Молочнікова та Євгена Адаменка.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та призами від міського відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Микола Гриценко,  спеціаліст Каховської філії регіонального центру «Інваспорт»