Херсонські спортсмени повернулися з перемогою

4 медалі завоювали херсонці на XXVII xемпіонаті Європи з кіокушин карате, що пройшов 18 травня в Києві.
У змаганнях взяли участь 204 спортсмени з 23 країн. Чоловіки боролися у вагових категоріях 70, 80, 90 та понад 90 кг, жінки - до 55, 55, 65 і понад 65 кг.

Національну команду України представляли й 12 херсонських спортсменів під керівництвом головного тренера збірної Сергія Всеволодова.

Українські атлети завоювали 7 медалей. Олександр Єрьоменко став чемпіоном Європи у ваговій категорії 90 кг (третій рік поспіль). Леона Михайлова (55 кг) та Марія Біла (65 кг) вибороли "срібло", на третю сходинку п’єдесталу піднялися Тетяна Нємцова (63 кг), Олександр Грушенко (70 кг), Вусал Ісмаілов (80 кг) і Дмитро Прасов (ката).