ІX обласна Спартакіада працівників культури Херсонської області

З 7 по 9 червня 2013 року в смт Лазурне Скадовського району пройшла ІX обласна Спартакіада працівників культури Херсонської області, в якій взяли участь 17 команд області, серед них і команда Великолепетиського району у складі 14 осіб.

Змагання пройшли з шести видів спорту: волейбол, міні-футбол, теніс, шахи, шахмати, дартс.

Суперниками Великолепетиського району  з волейболу стали команди з Великоолександрівського, Скадовського, Генічеського районів, в яких  вони виграли всі три гри і вийшли у фінал. У фіналі  великолепетиська  команда зіграла з командою Каланчацького району, програла, але ІІ почесне місце залишилось за  командою з Великої Лепетихи.

У змаганнях з міні-футболу  великолепетиські спортсмени  виграли  у  Генічеського, Верхньорогачицького, Великоолександрівського районів,  і вийшла у фінал,  де прогрмали  команді Каланчацького району і посіли ІІ місце.

У змаганнях з шахів, шахмат, тенісу, дартсу призові місця  район  не посів, але набрав результативні очки.

В загальному рахунку команда Великолепетиського району виборола почесне ІІІ призове місце, нагороджена кубком і дипломами з окремих видів змагань Скпартакіади.