Україна залишається серед найсильніших легкоатлетичних країн Європи

У Гейтсхеді (Великобританія) завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Збірна України здобула 13 медалей і посіла шосте загальнокомандне місце. Вона набрала в підсумку 291,5 очок, забезпечивши собі участь у континентальному чемпіонаті наступного року серед 12 найкращих легкоатлетичних країн Європи.

Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав нашу команду та побажав підкорення спортивних висот на майбутніх змаганнях.

Нвгадаємо, що у складі збірної легкоатлетичної команди України виступала представниця Херсонської області Ірина Новожилова. Вона завершила змагання х метання молота  на п’ятому місці. У найкращій зі спроб українка відправила молот на 67,10 м. Головна боротьба за перемогу розгорнулася між німкенею Бетті Хайдлер та полькою Анітою Влодарчик. Хайдлер виграла чемпіонат з результатом 74,31 м і принесла своїй команді 12 очок. А друга сходинка Влодарчик (74,14 м) ускладнила Україні завдання в погоні за Польщею.