Названі переможці півфіналу чемпіонату України з шашок-100

З  22 по 28 липня, пройшов півфінал чемпіонату України серед чоловіків і жінок з шашок-100.

У змаганнях взяли участь 43 спортсмена з 10 регіонів України (Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Полтавської областей, АР Крим і м. Києва).

Турнір став відбірковим перед фіналом чемпіонату України, який пройде восени в Запоріжжі.

Переможцем з 13 очками з 18 можливих став майстер спорту з Донецька Ілля Токмаков. Ще 3 путівки до фіналу у додатковому бліц-матчі розіграли 5 спортсменів, які набрали по 12 очок: Валерій Гребьонкін (м. Херсон), Максим Оприщенко (м. Запоріжжя), Юрій Тимофєєв (м. Київ), Леонід Ципес (м. Харків), Сергій Мішин (м. Каховка). Удача була на боці перших трьом з них, чемпіон Херсонської області Сергій Мишин – на 6 місці.

Переможцем серед жінок стала майстер спорту з Харкова Ірина Чебукіна (12 очок з 14). Ще 2 путівки у фінал розіграли в бліц-матчі, у якім перемогли Валерія Кришталь (м. Полтава) і Лідія Олексєєнко (м. Харків), в них по 10 очок.

Кращою з херсонок стала Олена Максимова – 5 місце й 9 очок.

В. о. міського голови, секретар міської ради Зоя Бережна вручила дипломи і призи всім учасникам змагань.