Важкоатлети Херсонської області на п'єдесталі пошани чемпіонату України у Скадовську

У  заключний день чемпіонату України серед молоді до 23 років і Міжнародного турніру пам'яті Якова Куценко важкоатлети визначили найсильніших у трьох вагових категоріях: до 94 кг, до 105 кг і понад 105 кг.

Висока конкуренція в боротьбі за медалі була в категорії до 94 кг. У самій численній категорії змагань виступали 24 спортсмени, з яких 17  майстрів спорту.

У даній категорії власником золотої медалі став Денис Степаненко з Білої Церкви (сума - 359 кг) У ривку Степаненко впорався з вагою 165 кг, а в поштовху зафіксував 194 кг.

Першим 200-кілограмову штангу на турнірі в Скадовську вдалося скорити Івану Литвинову. Київський спортсмен, виступаючи в категорії до 105 кг, у ривку показав результат 160 кг, а в поштовху упорався з вагою 205 кг. Сума 365 кг принесла Івану Литвинову перемогу в змаганнях.

У категорії понад 105 кг  всі місця на п'єдесталі пошани зайняли важкоатлети Херсонської області. Перше місце виборов  Чіньоний Анатолій (365 кг, 165+200),  на другому - Малов Євген (350 кг, 160+190), третє місце зайняв Прошинський Микита (346 кг, 156+190).