Спортивні новини із Нової Каховки

Спортивні змагання в рамках фестивалю «Таврійська хвиля». 16 серпня 2013 року в місті Скадовську у  рамках фестивалю «Таврійська хвиля» відбулися змагання з вільної боротьби та стрітболу серед юнаків та дівчат.

У змаганнях з вільної боротьби спортсмени міста Нова Каховка посіли такі призові місця у своїх категоріях: Дяченко Єгор - І місце (в/к 35 кг), Баталін Олександр - І місце (в/к 29 кг), Глухенька Вікторія - І місце (в/к 46 кг), Кисловський Владислав - ІІ місце (в/к 29 кг), Харченко Станіслав - ІІ місце (в/к 42 кг), Івашко Ернест - ІІ місце (в/к 47 кг), Кувшинова Мирослава - ІІ місце (в/к 60 кг), Василенко Артем - ІІІ місце (в/к 47 кг), Коломієць Дмитро - ІІІ місце (в/к59 кг), Панамарчук Едуард - ІІІ місце (в/к 27 кг), Мартинішин Владислав - ІІІ місце (в/к 66 кг). Тренер-викладач Андрій Мешков.

Команда юнаків зі стрітболу у складі Кузьменко Олександр, Куренной Андрій, Леонов Владислав, Морозов Олександр  (тренер-викладач з баскетболу ДЮСШ відділу освіти Щепкін Олексій) посіла третє місце.

Футбол.  З 12 по 16 серпня 2013 року в місті Нова Каховка на футбольному полі (вул. Піонерська, 24) відбулися традиційні змагання з футболу серед дворових команд юнаків 1997-98 р.н., на призи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новіокаховської міської ради  «Літні Канікули». Участь у змаганнях прийняло 45 юнаків. За підсумками змагань перше місце посіла команда «Борусія», друге місце посіла команда «Енергія», третє місце посіла команда «Дніпро». Кращими гравцями визначено: кращій захисник Віктор Вовк («Дніпро»), кращий півзахисник - Дрожин Микита (Борусія), кращий нападник - Татарченко Віктор («Енергія»). Команда переможниця та призери отримали м’ячі, кращі гравці нагородженні цінними подарунками. Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки.

З 3 серпня 2013 року новокаховська футбольна команда «Таврія» розпочала виступи у другому колі чемпіонату області з футболу. Здобувши перемоги над командами «Колос» (Чорнобаївка) з рахунком 3:2, командою ЯФА (Херсон) з рахунком 6:2 та зігравши у нічию 1:1 з командою «Темп» (Микільське), команда «Таврія» за тур до закінчення чемпіонату забезпечила собі вихід із групи та участь у фінальній частині.