Успіхі скадовчан на чемпіонаті України з важкої атлетики

21- 23 серпня у м. Луганську проходив чемпіонат України з важкої атлетики. У перший день змагань  за медалі національного чемпіонату боролися жінки, у тому числі,  скадовські спортсменки, які представляли Херсонську область.

У найлегшої вагової категорії (до 48 кг) бронзову медаль завоювала  Надія Єфімчук, вирвавши штангу вагою 59 кг і штовхнувши  - 77 кг.

У вагової категорії до 69 кг виступала Світлана Гурінова. У сумі двоєборства вона зайняла шосте місце (80 кг+98 кг)

Ганна Козенко  із сумою  236 кг (100+136)) стала чемпіонкою у вагової категорії до 75 кг.

Ганна Пустоварова  у вагової категорії понад 75 кг сумі двоєборства посіла четверте місце.

У наступні дні змагалися чололвіки:  Олексій Пономаренко (вагова категорія 105  кг) зайняв 6 місце, а Дмитро Чумак (94 кг) став чемпіоном України.