До побачення, Дитяча Олімпіада Херсонщини 2010!

З 2 по 22 червня 2010 року на базі дитячого оздоровчого центру „Прибрежний” (смт Лазурне Скадовського району Херсонської області) відбулася Дитяча Олімпіада Херсонщини-2010. Організатори - управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.  

Упродовж 10 днів в дусі олімпізму, в чесній боротьбі  з олімпійським гаслом „Citius, altius, fortius!” в серцях, змагалася  21 команда районів і міст Херсонщини. Понад 500 хлопчаків та дівчаток-переможців та призерів районних і міських змагань, вихованців дитячо-юнацьких спортивних закладів області  випробували та демонстрували силу, швидкість, спритність у змаганнях з легкої атлетики, футболу, волейболу, настільного тенісу,  кмітливість  - в інтелектуальній вікторині на олімпійську тематику «Зірки Олімпії».

Поряд зі змаганнями юні спортсмени чудово відпочили та відновили сили на узбережжі Чорного моря для подальших перемог у спорті. Цікавою і насиченою була і культурна програма, яку готували  разом  з вожатими самі підлітки  (різноманітні конкурси, веселі концерти і розіграші, одноденні мандрівки  вздовж берега моря.

Урочистості з нагоди відкриття та закриття  Дитячої Олімпіади Херсонщини відбулися на стадіоні ДОЦ „Прибрежний” 5 та 21 червня 2010 року.

За підсумками загань  у загальнокомандному заліку серед міст та районів І групи переможцями стали команди Цюрупинського району (І місце), Бериславського (ІІ місце) і Білозерського району (ІІІ місце). Серед районів ІІ групи І місце посіла  команда Каховського району, на  ІІ - Високопільського і на ІІІ місці - Великолепетиського району.

У номінації „Кращий юний спортсмен та спортсменка Дитячої Олімпіади Херсонщини-2010” перемогли Петро Клетро (команда Великолепетиського району) та Юлія Іванова (Цюрупинський район). Директор обласного центру „Спорт для всіх” Сергій Ротонос нагородив пам’ятними кубками і дипломами кращі команди та спортсменів Дитячої Олімпіади. 

  Юні спортсмени довели, що росте яскрава та весела, сильна та здорова зміна, перед якою відкриваються усі шляхи і у навчанні, і у спорті, і у житті. Восьма  Дитяча Олімпіада Херсонщини завершилась  заключною піснею і святковим фейєрверком. 

 Ми  будемо  пам’ятати  її,  та  з нетерпінням  будемо  чекати  наступного року, на  нову Дитячу Олімпіаду  Херсонщини-2011!


Фото:

Нашi партнери