Спортсмени Херсона - найкращі!

23 – 24 жовтня в обласному Палаці молоді відбувся відкритий Кубок міста Херсона з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь 92 спортсмени з Берислава, Залізного порта, Новотроїцька, Нової Каховки. Наше місто представляли спортсмени клубів «Прометей», «Титан», «Фенікс», «Еллада»  і дитячо-юнацького клуба фізичної підготовки № 4.

Перше командне місце вибороли спортсмени спортивного клуба «Фенікс» - 17 призерів. Друге місце посіли спортсмени ДЮКФП–4 (8 призерів), на третьому – спортсмени Нової Каховки.

Чемпіонами в своїх вікових категоріях стали:  Дмитро Плаксін, Євген Лозовський, Анастасія Лебедєва, Михайло Солодовнік, Дмитро Чупіков, В’ячеслав Козловець, Костянтин Андрійчук, Володимир Попов, Єлизавета Пулінець, Ганна Кравцова,  Владислав Хотунцев, Костянтин Пуц, Анатолій Макєєв, Арут Гагаєв, Євген Яріч, В’ячеслав Христюк,  Ігор Арініч.