Змагаються херсонські спартаківці

Напрікінці травня 2011 року Херсонська міська організація ФСТ "Спартак" (голова С.Яворський) провела низку спортивних заходів.

З 23 по 26 травня 2011 року на ігровому спортивному майданчику Херсонської загальноосвітньої школи № 28 проходили міські змагання з міні- футболу серед команд хлопчаків 2000 року народження та молодших. Змагання проводились міською організацією ФСТ «Спартак» за підтримки та допомоги управління молоді та спорту Херсонської міської ради, адміністрації ЗОШ № 28 та приурочені Дню захисту дітей.
У змаганнях взяли участь 6 команд загальноосвітніх та спортивних шкіл міста.  В цікавій безкомпромісній боротьбі були визначені переможені та переможці.
ІІІ місце зайняла команда «Барса-Спартак» ЗОШ № 28, на ІІ місці - збірна команда ЗОШ № 30. Перше  місце виборола команда ДЮСШ № 1 м. Херсона.
Призери були нагороджені  медалями та дипломами, переможці - медалями, дипломами та командним Кубком.

28-29 травня 2011 року на водноспортивній базі обласного центру «Інваспорт» (3-й затон р. Дніпро) пройшли змагання VI міської спартакіади серед збірних команд установ, організацій, підприємств та КФК міста Херсона – «Кубок Спартака-2011».
14 команд-учасниць визначали переможців Спартакіади з 8 видів спорту (міні-футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування канату, гирьовий спорт та армрестлінг). У змаганнях взяли участь близько 300 учасників.
У загальнокомандному заліку з ігрових видів спорту місця визначились так:  ІІІ місце – ВАТ Укртелеком, ІІ місце - Херсонський базовий медичний коледж. І місце  посіла збірна команда Херсонської міської клінічної лікарні ім. А.О.Тропіних.
Міні-футбол. І місце - Херсонська обласна інфекційна лікарня, ІІ місце - Херсонська міська клінічна лікарня ім. А.О.Тропіних.
Волейбол. І місце -  ПП Данілов, ІІ місце - обласна лікарня.
Шахи.  І місце –  Гуленко Ю. (жінки) Укртелеком, Лизогубов С. (чоловіки)  Медколедж.
У командному заліку перемогла команда Херсонської міської клінічної лікарні ім. А.О.Тропіних.
Шашки. І місце – Цира М. (жінки) Інфекційна лікарня, Маринченко С. (чоловіки) Медколедж.
У командному заліку перемогла команда ВАТ Укртелеком.
Настільний теніс І місце - Кольбух Н. (жінки) Медколедж, Мазур В. (чоловіки) Укртелеком.

У силових видах програми місця визначились так:
ІІІ місце - команда Херсонської міської клінічної лікарні ім. А.О.Тропіних;
ІІ місце – ВАТ Укртелеком;
І місце – Херсонський базовий медичний коледж.

У змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії до:
70 кг переміг Русолов Д. (Медколедж);
90 кг -  Киреленко Б. ( Земресурси);
Понад 90 кг - Катков І. (Автодор).
У командному заліку перемогла команда Медколеджу.

У змаганнях з армрестлінгу у ваговій категорії до:
90 кг - Корнієнко В. (Медколедж);
У командному заліку перемогла команда Медколеджу

У змаганнях з перетягування канату перемогу святкували представники збірної команди Херсонської міської клінічної лікарні ім. А.О.Тропіних.