Створено Асоціацію ветеранів спорту України

За повідомленням офіційного сайту Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту, 26 липня 2011 року в Києві відбулися збори ініціативної групи ветеранів фізичної культури і спорту, на яких одноголосно було ухвалено рішення про створення "Асоціації ветеранів спорту України".

У зборах взяли участь заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк, голова ініціативної групи ветеранів Віктор Ткаченко, представники всеукраїнських громадських організацій, федерацій та спортивних клубів.
Заступник Голови Держмолодьспорту Вадим Сисюк, вітаючи членів ініціативної групи, зокрема, зазначив, що створення "Асоціації ветеранів спорту України" сприятиме становленню єдиної системи ветеранського спорту, його розвитку на всіх рівнях, соціальному захисту ветеранів фізичної культури і спорту, а також істотно покращить організацію всеукраїнських спортивних змагань ветеранів та їх участь у міжнародних спортивних турнірах.
Вадим Сисюк також запевнив, що Державна служба молоді та спорту України активно співпрацюватиме з новоствореною Асоціацією, підтримуватиме її розвиток та надаватиме посильну допомогу.

Голова ініціативної групи ветеранів спорту Віктор Ткаченко зазначив, що створення "Асоціації ветеранів спорту України" показуватиме молоді приклад фізично активного життя, заняття спортом та фізкультурою.
На нараді розглянуто проект статуту "Асоціації ветеранів спорту України". Асоціація об'єднає федерації, асоціації, спілки, об'єднання та клуби, які розвивають або сприяють розвитку ветеранського руху і спорту ветеранів. Членами Асоціації можуть бути міжнародні, всеукраїнські, регіональні та місцеві громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту.

Нашi партнери