Впевнена перемога "Кристала"

15 жовтня на стадіоні «Кристал» проходив футбольний матч між командами ФК «Кристал» (Херсон) та ФК «Єдність» (Плиски). Цим матчем наша команда завершила перше коло чемпіонату ІІ Ліги групи «А».

Не дивлячись на те, що херсонці грали послабленим складом (три гравці команди отримали травми, а один був дискваліфікований за велику кількість «жовтих» карток), наша команда виборола впевнену перемогу з рахунком 3:0. Причому всі голи були забиті в першому таймі.
На 21-й хвилині матчу, після вдалої атаки «Кристала» рахунок відкрив Андрій Барладим. Вже через п’ять хвилин, на 26 хвилині Ігор Бездольний подвоїв рахунок. І наприкінці першого тайму, на 37 хвилині, Артем Ситало поставив крапку у кінцевому рахунку матчу.

Так «Кристал» продовжив свою вдалу серію ігор – це вже п’ятий поспіль безпрограшний матч.