На Херсонщині пройшли козацькі змагання пам’яяті Максима Єгорова

У селі Козацькому  Каховського району відбувся відкритий районний турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті козака війська Запорізького низового Максима Єгорова.

У змаганнях взяло участь біля 200 спортсменів з різних областей України, у тому числі вихованці дитячого аматорського об’єднання «Богатир», які виступили в змаганнях завдяки фінансовій підтримці Каховської міської організації Партії регіонів та ММГО «Молоді Регіони».

Серед учасників до 12 років в абсолютній категорії до 65 кг переможцем став 10-річний Олег Коробчук («Богатир»). Друге місце посів 10-річний Іван Кислий, теж вихованець об’єднання «Богатир», який гирю вагою 8 кг в ривку правою та лівою рукою підняв 152 рази. Трете та четверте місця зайняли  їх товариши по команді Іван Марченко і Денис Гурін з результатом 80 та 52 рази,
Переможці отримали нагороди від отамана Миколи Миколайовича Єгорова.