Чемпіонат області з шашок-64

З 19 по 27 листопада 2011 року у Херсонському шахово-шашковому центрі проходили змагання чемпіонату Херсонської області з шашок 2011 року. Кращі майстри з Херсона, Каховки, Нової Каховки, Новотроїцького, Бериславського та Іванівського районів змагалися у класичній, швидкій та блискавичній грі. Добре виступив у цих змаганнях багаторазовий чемпіон м. Каховки першорозрядник Сергій Мішин.
У турнірі з блискавичних шашок (бліц) з дванадцяти учасників каховчанин набрав 16 очок і здобув «срібло» обласної першості, поступившись лише херсонцю - кандидату у майстри спорту Юрію Ніценку.
А у змаганнях з класичної гри з 24 учасників Сергій Мішин зайняв  п’яте місце (набрав 9 очок у семі турах), пропустивши поперед себе чотирьох суперників з Херсону (майстра спорту, чемпіона області Володимира Гавриленка та трьох кандидатів у майстри).
Усі призери змагань були відзначені почесними нагородами управління у справах сім»ї, молоді та спорту облдержадміністрації.